ON75G5E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ON75G5E-R58
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 7.5 OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: ON75G5E-R58.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ON75G5E-R58
Part Number ON75G5E-R58 Výrobce Ohmite
Popis RES 7.5 OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1669371 pcs Datový list ON75G5E-R58.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Série Little Rebel® ON Režim panel 7.5 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména ON75G5ER58
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 7.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Složení Carbon Film