ON5635E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ON5635E-R58
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 56K OHM 2W 5% AXIAL
Datasheety: ON5635E-R58.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ON5635E-R58
Part Number ON5635E-R58 Výrobce Ohmite
Popis RES 56K OHM 2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1694169 pcs Datový list ON5635E-R58.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -450ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Série Little Rebel® ON Režim panel 56 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména ON5635ER58
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 56 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Složení Carbon Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ON5450,518
ON5450,518
Výrobci: N/A
Popis: MOSFET RF 64QFP
Na skladě: 4711 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: N/A
Popis: MOSFET RF 64QFP
Na skladě: 4367 pcs
Stažení:
RFQ
Popis: MOSFET RF 20SOIC
Popis: MOSFET RF SOT23 TO-236AB
Popis: MOSFET RF 20SOIC
Výrobci: Nexperia
Popis: 55V N CH TRENCHFET
ON5615E-R58
ON5615E-R58
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 560 OHM 2W 5% AXIAL
Stažení: ON5615E-R58.pdf
Popis: MOSFET RF TO220AB TO220AB
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety