OL9145E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: OL9145E-R52
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 910K OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: OL9145E-R52.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
40000 pcs
  • Zpráva
Specifikace OL9145E-R52
Part Number OL9145E-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 910K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3558182 pcs Datový list OL9145E-R52.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -700ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Série Little Rebel® OL Režim panel 910 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména OL9145ER52
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 910 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Složení Carbon Film