OL6225E-R52
Přehled produktu
Part Number: OL6225E-R52
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 6.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: OL6225E-R52.pdf
  • Zpráva
Specifikace OL6225E-R52
Part Number OL6225E-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 6.2K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3442441 pcs Datový list OL6225E-R52.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -450ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Série Little Rebel® OL Režim panel 6.2 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména OL6225ER52
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 6.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Složení Carbon Film