MM3013FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MM3013FE-R58
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: MM3013FE-R58.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MM3013FE-R58
Part Number MM3013FE-R58 Výrobce Ohmite
Popis RES 301K OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1595444 pcs Datový list MM3013FE-R58.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Série Metal Devil® MM Režim panel 301 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MM3013FER58
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MM35 0R560
MM35 0R560
Výrobci: Ametherm
Popis: ICL .5 OHM 25% 60A
Na skladě: 2342 pcs
Stažení: MM35 0R560.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
Výrobci: U.S. Sensor
Popis: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Na skladě: 82321 pcs
Stažení: MM302F1K.pdf
RFQ
MM300
MM300
Výrobci: Klein Tools
Popis: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Stažení: MM300.pdf
MM3-AC100
MM3-AC100
Výrobci: Omron Automation & Safety
Popis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V
Na skladě: 855 pcs
Stažení:
MM35 0R280
MM35 0R280
Výrobci: Ametherm
Popis: ICL .2 OHM 25% 80A