ML2002FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ML2002FE-R52
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: ML2002FE-R52.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
40000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ML2002FE-R52
Part Number ML2002FE-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3956250 pcs Datový list ML2002FE-R52.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Série Metal Devil® ML Režim panel 20 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména ML2002FER52
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 20 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film