MK2553FE-R52
Přehled produktu
Part Number: MK2553FE-R52
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 255K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: MK2553FE-R52.pdf
  • Zpráva
Specifikace MK2553FE-R52
Part Number MK2553FE-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 255K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3175928 pcs Datový list MK2553FE-R52.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Série Metal Devil® MK Režim panel 255 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MK2553FER52
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 255 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film