MK2263FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MK2263FE-R52
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 226K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: MK2263FE-R52.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MK2263FE-R52
Part Number MK2263FE-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 226K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2885384 pcs Datový list MK2263FE-R52.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Série Metal Devil® MK Režim panel 226 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MK2263FER52
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 226 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film