MJ9092FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MJ9092FE-R52
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 90.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: MJ9092FE-R52.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MJ9092FE-R52
Part Number MJ9092FE-R52 Výrobce Ohmite
Popis RES 90.9K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3475123 pcs Datový list MJ9092FE-R52.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Série Metal Devil® MJ Režim panel 90.9 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména MJ9092FER52
Provozní teplota - Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 90.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film