MCS3264R030FER
OhmiteOhmite
MCS3264R030FER Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCS3264R030FER
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.03 OHM 1% 2W 3264
Datasheety: MCS3264R030FER.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MCS3264R030FER
Part Number MCS3264R030FER Výrobce Ohmite
Popis RES 0.03 OHM 1% 2W 3264 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 220254 pcs Datový list MCS3264R030FER.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 3264 Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Série MCS Režim panel 30 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména MCS3264R030FERCT
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 30 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element Složení Metal Element