LVC25FR033EV
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LVC25FR033EV
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.033 OHM 1% 1W 2512
Datasheety: LVC25FR033EV.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LVC25FR033EV
Part Number LVC25FR033EV Výrobce Ohmite
Popis RES 0.033 OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 57201 pcs Datový list LVC25FR033EV.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm)
Série LVC Režim panel 33 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména OHLVC25FR033EV
OHLVC25FR033EV-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Current Sense, Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film