LVC06JR200EV
Přehled produktu
Part Number: LVC06JR200EV
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.2 OHM 5% 1/2W 1206
Datasheety: LVC06JR200EV.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LVC06JR200EV
Part Number LVC06JR200EV Výrobce Ohmite
Popis RES 0.2 OHM 5% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 344458 pcs Datový list LVC06JR200EV.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série LVC Režim panel 200 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména OHLVC06JR200EV
OHLVC06JR200EV-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Current Sense, Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 200 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film