L100J75R
OhmiteOhmite
L100J75R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L100J75R
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W
Datasheety: L100J75R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace L100J75R
Part Number L100J75R Výrobce Ohmite
Popis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9694 pcs Datový list L100J75R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±260ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Série 270
Režim panel 75 Ohms Příkon (W) 100W
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Tubular
Provozní teplota -55°C ~ 350°C montážní Feature Brackets (not included)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 75 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor