FST08-B-100E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FST08-B-100E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu SENSOR RTD 100OHM 0805
Datasheety: FST08-B-100E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FST08-B-100E
Part Number FST08-B-100E Výrobce Ohmite
Popis SENSOR RTD 100OHM 0805 Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 65232 pcs Datový list FST08-B-100E.pdf
Ukončení SMD (SMT) Tabs teplotní koeficient ±3850ppm/°C
Série FST Resistance Tolerance ±0.12%
Odpor @ @ 0 ° C 100 Ohms Materiál RTD -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -50°C ~ 170°C Typ montáže Surface Mount
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Detailní popis RTD ±3850ppm/°C 0805 (2012 Metric)
Aktuální 1mA Přesnost -