620HR005
OhmiteOhmite
620HR005 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 620HR005
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 2W 3% AXIAL
Datasheety: 620HR005.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 620HR005
Part Number 620HR005 Výrobce Ohmite
Popis RES 0.005 OHM 2W 3% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5426 pcs Datový list 620HR005.pdf
Tolerance ±3% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.750" L (19.05mm)
Série 60 Režim panel 5 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Poruchovost -
Detailní popis 5 mOhms ±3% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element Složení Metal Element
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
620986
Výrobci: Astro Tool Corp.
Popis: DIE SET FOR M/5 FRAME
Na skladě: 660 pcs
Stažení:
RFQ
620AK-06LFT
620AK-06LFT
Výrobci: IDT (Integrated Device Technology)
Popis: IC CLOCK SYNTHESIZER PDA 32-QFN
Na skladě: 4918 pcs
Stažení: 620AK-06LFT.pdf
RFQ
620K-G
620K-G
Výrobci: Greenlee Communications
Popis: SECURITY ALARM KIT
Na skladě: 586 pcs
Stažení: 620K-G.pdf
620964-G
620964-G
Výrobci: Astro Tool Corp.
Popis: GAGE-FOR 620964 DIE
Na skladě: 632 pcs
Stažení:
620AK-06LF
620AK-06LF
Na skladě: 5317 pcs
Stažení: 620AK-06LF.pdf
6209C SL001
6209C SL001
Výrobci: Alpha Wire
Popis: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000'
Na skladě: 33 pcs
Stažení: 6209C SL001.pdf
6209HC
6209HC
Výrobci: Chemtronics
Popis: WIPES DRY CRITICAL TASKS 150/BAG
Na skladě: 912 pcs
Stažení: 6209HC.pdf
6209C SL002
6209C SL002
Výrobci: Alpha Wire
Popis: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500'
Na skladě: 51 pcs
Stažení: 6209C SL002.pdf
620989
Popis: DIE SET FOR M/5 FRAME
Na skladě: 640 pcs
620HR005E
620HR005E
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.005 OHM 2W 3% AXIAL
Stažení: 620HR005E.pdf
Popis: DIE SET M/5-GAGES AGM06009
Na skladě: 616 pcs
620A608G
620A608G
Výrobci: Bomar (Winchester Electronics)
Popis: CONN MINI UHF JACK STR CRIMP
Stažení: 620A608G.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety