610FPR020E
OhmiteOhmite
610FPR020E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 610FPR020E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL
Datasheety: 610FPR020E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace 610FPR020E
Part Number 610FPR020E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17476 pcs Datový list 610FPR020E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Radial Lead Velikost / Rozměry 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm)
Série 60 Režim panel 20 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.215" (5.46mm) Funkce Current Sense, Non-Inductive
Poruchovost - Detailní popis 20 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element