17FPR070E
OhmiteOhmite
17FPR070E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 17FPR070E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL
Datasheety: 17FPR070E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 17FPR070E
Part Number 17FPR070E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15314 pcs Datový list 17FPR070E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm)
Série 10 Režim panel 70 mOhms
Příkon (W) 7W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Počet účastnických ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Current Sense, Non-Inductive
Poruchovost - Detailní popis 70 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element