13FR080E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 13FR080E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 13FR080E.pdf
  • Zpráva
Specifikace 13FR080E
Part Number 13FR080E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56788 pcs Datový list 13FR080E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Série 10 Režim panel 80 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména OH13FR080E
OH13FR080E-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Current Sense, Non-Inductive Poruchovost -
Detailní popis 80 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Složení Metal Element