13FPR025E
OhmiteOhmite
13FPR025E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 13FPR025E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.025 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 13FPR025E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 13FPR025E
Part Number 13FPR025E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.025 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22181 pcs Datový list 13FPR025E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm)
Série 10 Režim panel 25 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Počet účastnických ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Current Sense, Non-Inductive
Poruchovost - Detailní popis 25 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element