12FR080E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 12FR080E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL
Datasheety: 12FR080E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace 12FR080E
Part Number 12FR080E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 57730 pcs Datový list 12FR080E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.417" L (2.40mm x 10.60mm)
Série 10 Režim panel 80 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména OH12FR080E
OH12FR080E-ND
Provozní teplota -55°C ~ 275°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Current Sense, Non-Inductive Poruchovost -
Detailní popis 80 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Složení Metal Element
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
12FR090E
12FR090E
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.09 OHM 2W 1% AXIAL
Na skladě: 56030 pcs
Stažení: 12FR090E.pdf
RFQ
12FR050E
12FR050E
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL
Na skladě: 85581 pcs
Stažení: 12FR050E.pdf
RFQ
12FR080
12FR080
Popis: RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL