NRF24AP2-USBQ32-R
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-USBQ32-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: NRF24AP2-USBQ32-R
Výrobce / značka: Nordic Semiconductor
Popis produktu IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
Datasheety: NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace NRF24AP2-USBQ32-R
Part Number NRF24AP2-USBQ32-R Výrobce Nordic Semiconductor
Popis IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23835 pcs Datový list NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Napětí - Supply 4 V ~ 5.25 V Typ TxRx Only
Série - Sériová rozhraní USB
Citlivost -85dBm RF Rodina / Standardní General ISM > 1GHZ
Protokol ANT™ Power - Výstup 0dBm
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 32-VFQFN Exposed Pad
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Modulace GFSK Velikost paměti -
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence 2.4GHz Detailní popis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Rychlost dat (Max) 1Mbps Proud - Vysílací 16mA ~ 20mA
Aktuální - přijímání 22mA