197-062-213L031
NorCompNorComp
NorComp
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 197-062-213L031
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Datasheety: 1.197-062-213L031.pdf2.197-062-213L031.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
40 pcs
  • Zpráva
Specifikace 197-062-213L031
Part Number 197-062-213L031 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6801 pcs Datový list 1.197-062-213L031.pdf2.197-062-213L031.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated Série 197, M Series
Obal Tray Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 3 Počet poloh 62
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
příruba Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funkce Shielded
Detailní popis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 2A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Phosphor Bronze
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub, High Density Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: Altech Corporation
Popis: TS15-68 DIN RAIL FOR TG88 ENCLOS
Na skladě: 27924 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: NorComp
Popis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT