197-026-113L031
NorCompNorComp
NorComp
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 197-026-113L031
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Datasheety: 1.197-026-113L031.pdf2.197-026-113L031.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
70 pcs
  • Zpráva
Specifikace 197-026-113L031
Part Number 197-026-113L031 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20002 pcs Datový list 1.197-026-113L031.pdf2.197-026-113L031.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Nickel Plated Série 197, M Series
Obal Tray Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 3 Počet poloh 26
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
příruba Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funkce Grounding Indents, Shielded
Detailní popis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 2A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Brass
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
styl konektor D-Sub, High Density Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: NorComp
Popis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT