180-044-101L031
NorCompNorComp
NorComp
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180-044-101L031
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Datasheety: 180-044-101L031.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace 180-044-101L031
Part Number 180-044-101L031 Výrobce NorComp
Popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13932 pcs Datový list 180-044-101L031.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Série 180
Obal Tray Ostatní jména 6844MEA
Provozní teplota -50°C ~ 100°C Počet řádků 3
Počet poloh 44 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) příruba Feature Mating Side (4-40)
Funkce Shielded Detailní popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Brass Kontaktní formulář -
Kontakt Finish Tloušťka Flash Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins styl konektor D-Sub, High Density
Barva - Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
180-044-101L021
180-044-101L021
Výrobci: NorComp
Popis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Na skladě: 16634 pcs
Stažení: 180-044-101L021.pdf
RFQ
Výrobci: NorComp
Na skladě: 4502 pcs
Stažení: 180-044-102-031.pdf
RFQ
Stažení: 180-044-102-001.pdf