UVZ1V331MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ1V331MPD1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UVZ1V331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.UVZ1V331MPD1TD.pdf2.UVZ1V331MPD1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UVZ1V331MPD1TD
Part Number UVZ1V331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 549206 pcs Datový list 1.UVZ1V331MPD1TD.pdf2.UVZ1V331MPD1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UVZ Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-13494-3 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 27 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF