UVY2A331MHD1TO
NichiconNichicon
UVY2A331MHD1TO Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UVY2A331MHD1TO
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.UVY2A331MHD1TO.pdf2.UVY2A331MHD1TO.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UVY2A331MHD1TO
Part Number UVY2A331MHD1TO Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 157934 pcs Datový list 1.UVY2A331MHD1TO.pdf2.UVY2A331MHD1TO.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série UVY Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 810mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-12953-3
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 27 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose