UVR2F2R2MPD
NichiconNichicon
UVR2F2R2MPD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UVR2F2R2MPD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
Datasheety: 1.UVR2F2R2MPD.pdf2.UVR2F2R2MPD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2200 pcs
  • Zpráva
Specifikace UVR2F2R2MPD
Part Number UVR2F2R2MPD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 706247 pcs Datový list 1.UVR2F2R2MPD.pdf2.UVR2F2R2MPD.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UVR Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-1203 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 2.2µF