UVR2C331MRA6
NichiconNichicon
UVR2C331MRA6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UVR2C331MRA6
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Datasheety: 1.UVR2C331MRA6.pdf2.UVR2C331MRA6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace UVR2C331MRA6
Part Number UVR2C331MRA6 Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4015 pcs Datový list 1.UVR2C331MRA6.pdf2.UVR2C331MRA6.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série UVR Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.035A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose