UVP1J331MHD
NichiconNichicon
UVP1J331MHD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UVP1J331MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.UVP1J331MHD.pdf2.UVP1J331MHD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UVP1J331MHD
Part Number UVP1J331MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 116936 pcs Datový list 1.UVP1J331MHD.pdf2.UVP1J331MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série UVP Ripple Current @ Low Frequency 655mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 982.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-12447
UVP1J331MHD-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose