UTM1E331MHD
Přehled produktu
Part Number: UTM1E331MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: UTM1E331MHD.pdf
  • Zpráva
Specifikace UTM1E331MHD
Part Number UTM1E331MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4024 pcs Datový list UTM1E331MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série UTM hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose