UTM1A331MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UTM1A331MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: UTM1A331MHD.pdf
  • Zpráva
Specifikace UTM1A331MHD
Part Number UTM1A331MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4750 pcs Datový list UTM1A331MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série UTM hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UTM1A471MHD
UTM1A471MHD
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Na skladě: 4875 pcs
Stažení: UTM1A471MHD.pdf
RFQ
UTM1A331MHD1TO
UTM1A331MHD1TO
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL