URZ1C331MPD1TD
NichiconNichicon
URZ1C331MPD1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: URZ1C331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.URZ1C331MPD1TD.pdf2.URZ1C331MPD1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace URZ1C331MPD1TD
Part Number URZ1C331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 488602 pcs Datový list 1.URZ1C331MPD1TD.pdf2.URZ1C331MPD1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série URZ Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 360mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-11852-3
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose