URZ1A331MPD1TD
NichiconNichicon
URZ1A331MPD1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: URZ1A331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.URZ1A331MPD1TD.pdf2.URZ1A331MPD1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace URZ1A331MPD1TD
Part Number URZ1A331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 771708 pcs Datový list 1.URZ1A331MPD1TD.pdf2.URZ1A331MPD1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série URZ Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 315mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-11711-3
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
URZ1A222MHD1TO
URZ1A222MHD1TO
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Na skladě: 215759 pcs
Stažení: URZ1A222MHD1TO.pdf
RFQ
URZ1A330MDD1TD
URZ1A330MDD1TD
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Na skladě: 706547 pcs
Stažení: URZ1A330MDD1TD.pdf
RFQ
URZ1A331MPD
URZ1A331MPD
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL