URY1H331MHD
NichiconNichicon
URY1H331MHD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: URY1H331MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.URY1H331MHD.pdf2.URY1H331MHD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace URY1H331MHD
Part Number URY1H331MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 178403 pcs Datový list 1.URY1H331MHD.pdf2.URY1H331MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série URY Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-17211
URY1H331MHD-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF