URU1H331MHD
NichiconNichicon
URU1H331MHD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: URU1H331MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: URU1H331MHD.pdf
  • Zpráva
Specifikace URU1H331MHD
Part Number URU1H331MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4534 pcs Datový list URU1H331MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série URU Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 795mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose