URS1H331MHD
NichiconNichicon
URS1H331MHD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: URS1H331MHD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.URS1H331MHD.pdf2.URS1H331MHD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace URS1H331MHD
Part Number URS1H331MHD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 343383 pcs Datový list 1.URS1H331MHD.pdf2.URS1H331MHD.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série URS Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 795mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-15909
URS1H331MHD-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose