UPZ2D820MPD
NichiconNichicon
UPZ2D820MPD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPZ2D820MPD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.UPZ2D820MPD.pdf2.UPZ2D820MPD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPZ2D820MPD
Part Number UPZ2D820MPD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 149999 pcs Datový list 1.UPZ2D820MPD.pdf2.UPZ2D820MPD.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UPZ Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-11271 Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 82µF