UPW2F010MPD
NichiconNichicon
UPW2F010MPD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPW2F010MPD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
Datasheety: 1.UPW2F010MPD.pdf2.UPW2F010MPD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPW2F010MPD
Part Number UPW2F010MPD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 541034 pcs Datový list 1.UPW2F010MPD.pdf2.UPW2F010MPD.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UPW Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 25.6mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-2032
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose