UPS1J331MHD1TO
NichiconNichicon
UPS1J331MHD1TO Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPS1J331MHD1TO
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.UPS1J331MHD1TO.pdf2.UPS1J331MHD1TO.pdf3.UPS1J331MHD1TO.pdf4.UPS1J331MHD1TO.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPS1J331MHD1TO
Part Number UPS1J331MHD1TO Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série UPS Ripple Current @ Low Frequency 695.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 980mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-12049-3
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 27 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 120 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UPS1J331MHD
UPS1J331MHD
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL