UPB1E331MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPB1E331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.UPB1E331MPD1TD.pdf2.UPB1E331MPD1TD.pdf
  • Zpráva
Specifikace UPB1E331MPD1TD
Part Number UPB1E331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5155 pcs Datový list 1.UPB1E331MPD1TD.pdf2.UPB1E331MPD1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UPB Ripple Current @ Low Frequency 255mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 331.5mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose