ULD1A331MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ULD1A331MPD1TA
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE
Datasheety: 1.ULD1A331MPD1TA.pdf2.ULD1A331MPD1TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ULD1A331MPD1TA
Part Number ULD1A331MPD1TA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 422214 pcs Datový list 1.ULD1A331MPD1TA.pdf2.ULD1A331MPD1TA.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ULD Ripple Current @ Low Frequency 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 330mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose