UKL1V331MHD1TO
NichiconNichicon
UKL1V331MHD1TO Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UKL1V331MHD1TO
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.UKL1V331MHD1TO.pdf2.UKL1V331MHD1TO.pdf
  • Zpráva
Specifikace UKL1V331MHD1TO
Part Number UKL1V331MHD1TO Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 235263 pcs Datový list 1.UKL1V331MHD1TO.pdf2.UKL1V331MHD1TO.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série UKL Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 825mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-10564-3
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 27 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UKL1V331MHD
UKL1V331MHD
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL