UKL1C331MPDANA
NichiconNichicon
UKL1C331MPDANA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UKL1C331MPDANA
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.UKL1C331MPDANA.pdf2.UKL1C331MPDANA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UKL1C331MPDANA
Part Number UKL1C331MPDANA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 314474 pcs Datový list 1.UKL1C331MPDANA.pdf2.UKL1C331MPDANA.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UKL Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-16851
UKL1C331MPDANA-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UKL1C331MPDANATD
UKL1C331MPDANATD
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL