UEP0J331MPD1TD
NichiconNichicon
UEP0J331MPD1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UEP0J331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.UEP0J331MPD1TD.pdf2.UEP0J331MPD1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UEP0J331MPD1TD
Part Number UEP0J331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189439 pcs Datový list 1.UEP0J331MPD1TD.pdf2.UEP0J331MPD1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UEP Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 277.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF