UCS2G100MPD
NichiconNichicon
UCS2G100MPD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCS2G100MPD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Datasheety: 1.UCS2G100MPD.pdf2.UCS2G100MPD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCS2G100MPD
Part Number UCS2G100MPD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 244358 pcs Datový list 1.UCS2G100MPD.pdf2.UCS2G100MPD.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UCS Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 350mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-14939
UCS2G100MPD-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose