UCL1V331MNL1GS
NichiconNichicon
UCL1V331MNL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCL1V331MNL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Datasheety: 1.UCL1V331MNL1GS.pdf2.UCL1V331MNL1GS.pdf3.UCL1V331MNL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCL1V331MNL1GS
Part Number UCL1V331MNL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UCL Ripple Current @ Low Frequency 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.19A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-3959-2
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 60 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF