UCD1E331MNL1GS
NichiconNichicon
UCD1E331MNL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCD1E331MNL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Datasheety: 1.UCD1E331MNL1GS.pdf2.UCD1E331MNL1GS.pdf3.UCD1E331MNL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCD1E331MNL1GS
Part Number UCD1E331MNL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UCD Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-6384-2
UCD1E331MNL1GS-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 160 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF