UBT2D100MPD
NichiconNichicon
UBT2D100MPD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UBT2D100MPD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.UBT2D100MPD.pdf2.UBT2D100MPD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UBT2D100MPD
Part Number UBT2D100MPD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 194919 pcs Datový list 1.UBT2D100MPD.pdf2.UBT2D100MPD.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UBT Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 140.4mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-14885
UBT2D100MPD-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapacitní 10µF Aplikace Automotive
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UBT2D101MHD1TN
UBT2D101MHD1TN
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Na skladě: 69952 pcs
Stažení: UBT2D101MHD1TN.pdf
RFQ
UBT2C680MHD8TO
UBT2C680MHD8TO
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 68UF 20% 160V THRU HOLE
Na skladě: 65946 pcs
Stažení: UBT2C680MHD8TO.pdf
RFQ
UBT2D100MPD8
UBT2D100MPD8
Popis: CAP ALUM 10UF 20% 200V THRU HOLE
Stažení: UBT2D100MPD8.pdf
UBT2D101MHD8
UBT2D101MHD8
Popis: CAP ALUM 100UF 20% 200V THRUHOLE
Stažení: UBT2D101MHD8.pdf
UBT2D100MPD8TD
UBT2D100MPD8TD
Stažení: UBT2D100MPD8TD.pdf
UBT2D100MPD1TD
UBT2D100MPD1TD
Popis: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL