RUB0D331MLG
NichiconNichicon
RUB0D331MLG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RUB0D331MLG
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Datasheety: 1.RUB0D331MLG.pdf2.RUB0D331MLG.pdf3.RUB0D331MLG.pdf
  • Zpráva
Specifikace RUB0D331MLG
Part Number RUB0D331MLG Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4285 pcs Datový list 1.RUB0D331MLG.pdf2.RUB0D331MLG.pdf3.RUB0D331MLG.pdf
Napětí - Jmenovitá 2V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série FPCAP, UB
hodnocení - Obal Original-Reel®
Paket / krabice 2917 (7343 Metric) Ostatní jména 493-13680-6
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 9 mOhm
Detailní popis 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF