PLF1D220MCL2TP
NichiconNichicon
PLF1D220MCL2TP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PLF1D220MCL2TP
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H
Datasheety: 1.PLF1D220MCL2TP.pdf2.PLF1D220MCL2TP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PLF1D220MCL2TP
Part Number PLF1D220MCL2TP Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 159727 pcs Datový list 1.PLF1D220MCL2TP.pdf2.PLF1D220MCL2TP.pdf
Napětí - Jmenovitá 20V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PLF
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.7A @ 100kHz hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 493-14119-1 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 50 mOhm
Detailní popis 22µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 22µF